VL-TB/LNNK

Populārākie raksti
Nemīlētākie kandidāti Rīgā: vēlētāji no jaunās domes izsvītro virkni politiķu  (54)
06.jūnijs 2017 00:02
Sestdien pie vēlēšanu urnām Rīgā devās vairāk nekā 250 tūkstoši balsstiesīgo. Vēlētāji lēma, ka Rīgas domē (RD) tiks " Saskaņa "/" Gods kalpot Rīgai " ("Saskaņa"/GKR), saglabājot vairākumu, un četras citas partijas. Augstu vietu ieņemšana sarakstos konkrētiem kandidātiem gan negarantē tikšanu domē, to var izmainīt vēlētāji, ievelkot kandidātam plusu vai viņa vārdu svītrojot. Portāls "Delfi" apkopo, kuri RD deputāta amata kandidāti svītroti visnaskāk.
'Nolieku deputāta mandātu,' 'Facebook' paziņo Kaimiņš; aizdomas par konta uzlaušanu (plkst. 22.52)  (225)
04.jūnijs 2017 21:02
"Redzot pašvaldību vēlēšanu rezultātus, es oficiāli paziņoju, ka nolieku Saeimas deputāta mandātu," svētdienas vakarā sociālajā tīklā " Facebook " paziņojis partijas"KPV LV" dibinātājs un Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš . Viņa partijas biedre Linda Liepiņa gan portālam "Delfi" uzsver, ka pašreizējā informācija esot tāda, ka uzlauzts deputāta konts šajā sociālajā tīklā.
Dobelis atzīst, ka no Krūmiņa saņēmis naudu; NA apgalvo, ka vairs nav tā pati partija  (222)
13.decembris 2016 12:33
Bijušais politiķis Juris Dobelis , par kuru savā grāmatā "Iļģuciema pašpuikas stāsti" raksta skandalozais pašmāju uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš , portālam "Delfi" apstiprināja, ka naudu savulaik no Krūmiņa saņēmis. Tā gan nav bijusi "reketa alga", bet alga par darbu, ko veicis pie uzņēmēja. Tikmēr Nacionālā apvienība VL-TB/LNNK (NA) no uzņēmēja atklāsmēm norobežojas, sakot, ka vairs nav tā pati partija, kas agrāk.