Ceļojums ar ģimeni – ko apskatīt valstīs, kuras atrodas netālu no Latvijas
Foto: Shutterstock

Ceļot nozīmē ne tikai iepazīt jaunas zemes un redzēt pārsteidzošus apskates objektus, bet arī labi pavadīt laiku kopā ceļabiedriem. Atpūtas iespēju un galamērķu saraksts ir patiešām plašs, tāpēc, ceļojot kopā ar ģimeni, kurā, iespējams, ir arī kāds mazāks ķipars, jāņem vērā visu vēlmes. Par netāliem un interesantiem ceļojumu galamērķiem stāsta pieredzējis ceļotājs un starptautisko ceļojumu ar autobusu organizators, "Eurolines" vadītājs Edmunds Pavlovs.

"Ja ģimenes izvēlas ceļot ar autobusu, latviešu iecienītākie galamērķi ir netālu esošās valstis – Ukraina, Polija, Igaunija, Lietuva un Vācija." Viņš piebilst, ka tas saistāms ar nelielo kilometrāžu un ģimenēm piemērojamajām atlaidēm, ceļojot ar autobusiem – tāpat ievērojamas atlaides var saņemt arī galvenajos apskates objektos.

Pavlovs apgalvo, ja ceļojumu vēlaties plānot paši, laikus aplūkojiet, kādas vietas apciemosiet un ar ko nodarbosieties. Lūk, pāris idejas!

Ļvivas Āžu ferma Ukrainā

Pavisam netālu no dzīvīgā pilsētas centra atradīsiet iekārtojušos mūsdienīgu āžu fermu – šeit varēsiet aplūkot visu siera ražošanas procesu. Apmeklētājiem tiek parādīts, kā piena produkti pārtop biezpienā, bet pēc tam – sierā, taču bērni tikmēr var sadraudzēties ar fermā mītošajiem āžiem, kā arī paši pagatavot sieru. Citā fermas zonā norisinās pagatavotās produkcijas degustācijas, taču pirms došanās prom, vietējā veikalā iespējams iegādāties sviestu, marmelādi un dažādus sierus.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl