Tapusi maršrutu plānošanas lietotne – 'Vācu pēdas' Latvijā

Tapusi maršrutu plānošanas lietotne – 'Vācu pēdas' Latvijā
Foto: Ekrānuzņēmums

Izmantojot Gētes institūta izveidoto mobilo lietotni "Vācu pēdas", tagad iespējams doties ceļojumā arī pa Latviju, atklājot interesantus objektus, kas saistīti ar dažādiem notikumiem un vācu kultūru. Aplikācijā pieejami arī stāsti par interesantiem vācu izcelsmes cilvēkiem, svarīgiem notikumiem un sasniegumiem citās pasaules valstīs un pilsētās – Brazīlijā, Grieķijā, Izraēlā, Bratislavā Kanādā, Stokholmā, Ukrainā un Īrijā. Tā lejuplādējama bez maksas.

Lietotne "Vācu pēdas" ir interaktīvs ceļvedis, ko izstrādājis visā pasaulē pārstāvētais Vācijas Federatīvās Republikas kultūras institūts. Lasiet un klausieties ar Vāciju saistītu vietu aprakstus, ko veidojuši vietējie Gētes institūti. Attēlos un video ierakstos iepazīstiet arhitektūru, vēsturi un personības, teikts lietotnes pieteikumā.

Gētes institūts jau vairāk nekā sešdesmit gadu darbojas gandrīz simt pasaules valstīs, tostarp vairāk nekā 20 gadus arī Latvijā. Tas veicina vācu valodas apguvi ārvalstīs, sniedz visaptverošu priekšstatu par Vāciju un iesaistās starptautiskajā sadarbībā kultūras jomā.

Lietotni "Vācu pēdas" var izmantot arī bezsaistē. Esot konkrētajā vietā, lietotne dod iespēju meklēt tuvumā esošos objektus un papildus piedāvā paplašinātās realitātes skatu. Lietotnē pašlaik pieejama informācija par 39 objektiem visā Latvijā.

Tā pieejama šeit: Android un iOS lietotājiem.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl