Janvāra nogalē Liepājā tiks aizvadīti tradicionālie Stinšu svētki

Janvāra nogalē Liepājā tiks aizvadīti tradicionālie Stinšu svētki
Foto: Publicitātes foto

Zemledus makšķerēšana ir viena no aktīvajām nodarbēm, kuru makšķerēšanas mīļotāji gaida no jau pirmā ziemas mēneša. 27. janvārī Liepājā, Juliannas pagalmā, Friča Brīvzemnieka ielā 7, tiks aizvadīti tradicionālie Stinšu svētki – šī gada pasākuma galvenā vadlīnija ir mijiedarbība starp zemledus makšķerēšanas tradīcijām Liepājā un jaunatklāto industriālo šiku kā tendenci mūsdienu sabiedrības publiskajā telpā un svētkos.

Pasākuma laikā notiks muzikālie priekšnesumi grupas "Radio Orchestra" un "Sudden Lights" izpildījumā. Pasākuma vadītājs šogad būs Egons Reiters.

Visas dienas gaitā notiks radošās darbnīcas bērniem – "Zinoo" bērnu parks piedāvās apmeklēt trīs nodarbības: misija laiva, ūdens un ūdens attīrīšana, kā arī radošās darbnīcas četru stundu garumā un eksperimentu šovu.

Apmeklētāji varēs vērot vides dejas performances vairāku laikmetīgās dejas dejotāju sniegumā, klausīties elektroniskās dzejas lasījumu lāzeru pavadībā un apskatīt 3D projekciju akvāriju. Pasākuma noslēgumā pulksten 17 uzstāsies grupa "Astro'n'out".

Pasākuma apmeklētāji bez maksas varēs nobaudīt arī stinšu zupu. Tāpat svētku laikā būs iespēja iegādāties vietējo tirgotāju, amatnieku un ēdinātāju sarūpētos labumus.

Lai pasākuma "Stinšu svētki Liepājā 2018" apmeklētāji varētu iegādāties daudzveidīga sortimenta pārtikas un nepārtikas produktus, uzņēmēji aicināti pieteikties tirdziņam līdz 18. janvārim.

Īpaši tirgoties aicināti zivju produkcijas tirgotāji, kas apmeklētājiem būtu gatavi pārdot gan svaigas, gan jau pagatavotas stintes vai citas zivis. Tāpat aicināti pieteikties vietējie amatnieki un mājražotāji ar produkciju, kas raksturīga Latvijai – gaļas, piena produktu, kulinārijas, dabas velšu un vietējo amatnieku darinājumi.

Lai tirdziņš saglabātu tematisku un atbilstošu tēlu, tajā nevarēs tirgot higiēnas preces, elektrotehniku, tekstila izstrādājumus un tamlīdzīgas preces.

Plašāku informāciju par pieteikšanos un pasākuma norisi var saņemt, rakstot uz e-pasta adresi sarmantipasakumi@gmail.com.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl