Ducis latviešu ceļotāju stāstu, kas iedvesmos un liks jau tagad pakot somas piedzīvojumiem

Ducis latviešu ceļotāju stāstu, kas iedvesmos un liks jau tagad pakot somas piedzīvojumiem
Foto: DELFI kolāža, ceļotāju privātais arhīvs

Ceļošana ir labākā dzīves skola un pasaule nav tik slikta kā rāda ziņās – šādus secinājumus esmu dzirdējusi no visiem, kas sadūšojušies spert soli ārpus savas ierastās dzīves vides un apskatīt svešas zemes. Jāpiebilst, ka nav svarīgi, vai brauc uz Lietuvu, Portugāli vai Peru kalniem – iespaidi, atmiņas un stāsti būs ikviena ceļotāja somā un sirdī, atgriežoties mājās.

Tāpat skaidri zināma patiesība ir, ka tas, kas vienreiz saslimis ar ceļošanu un dēkām, noteikti pēc kāda laika gribēs vēl un kļūs atkarīgs no šiem piedzīvojumiem. Jau iepriekš esam rakstījuši, ka latvieši ir traki ceļotāji, un nekas nav manījies – ceļojumu stāstu, piedzīvojumu un pieredzes netrūkst daudziem, tomēr ne visi ar to ir gatavi dalīties. Šoreiz esam izvēlējušies 12 ļoti iedvesmojošus stāstus par latviešu ceļotāju redzēto visai tālās vietās. Lai tie iedvesmo arī jūs tāliem un tuviem braucieniem, par kuriem, varat pastāstīt arī citiem, rakstot uz celojumi@delfi.lv.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl