Idejas riteņbraucienam: 16 velomaršruti Latvijā

Idejas riteņbraucienam: 16 velomaršruti Latvijā
Foto: Kārsavas novada TIC

Velosipēds ir lētākais, ērtākais un dabai draudzīgākais pārvietošanās līdzeklis, kas ļauj pieveikt gana lielus attālumus un iebraukt vietās, kur ar mašīnu būtu grūti nokļūt. Visā Latvijā pēdējā laikā tapuši daudzi marķēti velomaršruti, bet, protams, ikviens var pats izvēlēties un doties apskatīt vietas, ko grib redzēt. Piedāvājam dažas idejas ar jau gataviem velomaršrutiem.

Šovasar norit arī vairākas interesantas ceļojumu akcijas, piemēram, "Apceļo Latvijas pilis un muižas", "1836 maršrutu" gājieni un braucieni, Zemgales apceļošanas akcija un citas, ko tāpat var veikt vellapēda mugurā.

Idejas riteņbraucienam: 16 velomaršruti Latvijā
Foto: Evija Ziemiņa

Ja vairāk interesējaties par dabas apskates objektiem, tad skaistas alas, ko apskatīt Līgatnes pusē, atradīsiet šeit, ūdenskritumus – šeit, bet dabas taku karte pieejama te. Izbraukā šīs vietas ar velosipēdu!

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl