Lieli sapņi kļūst par īstenību jeb 19 interesanti latviešu ceļojumu stāsti

Lieli sapņi kļūst par īstenību jeb 19 interesanti latviešu ceļojumu stāsti
Foto: Shutterstock

Ceļošana ir "vīruss", kas nav ārstējams, ar to saslimst uz visu mūžu. Šai atziņai piekritīs ikviens, kas devies piedzīvojumu meklējumos uz tuvākām vai tālākām vietām. Jaunie iespaidi, daudzie notikumi un interesantās vietas vilina atkal un atkal, bet prieks, atgriežoties mājās, vienmēr ir tikpat liels. Piedāvājam garajos un tumšajos ziemas vakaros izlasīt ļoti dažādus – tuvākus un tālākus – latviešu ceļojumu stāstus un jau sākt plānot nākamos pašu braucienus!

Katrs no šiem stāstiem ir citāds, bet visos atklājas tas, cik planēta Zeme ir interesanta un apskates vērta. Vērtīgākais šajos stāstos ir tas, ka tie Latvijas ceļotāju pieredzes stāsti, kas palīdz vairot to uzticamību un arī saprotamību, īpaši palīdzot tiem, kas jau arī paši grib doties uz attiecīgajiem galamērķiem.

Ja arī jūs esat bijuši ceļojumā, kas iespiedies atmiņā, – neturiet sveci zem pūra. Atsūtiet tā aprakstu un fotogrāfijas uz e-pastu celojumi@delfi.lv, lai arī citi varētu iedvesmoties un uzzināt ko jaunu.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl