Foto: Smilšu skulptūru festivāls Jelgavā pulcē tūkstošiem interesentu

Foto: Smilšu skulptūru festivāls Jelgavā pulcē tūkstošiem interesentu
Foto: Publicitātes attēli

Atklājot vasaras festivālu sezonu, tūkstošiem interesentu devušies uz Jelgavu, kur sestdien norisinājās 11. Starptautiskais Smilšu skulptūru festivāls, informēja organizatori.

Dienas pirmajā Jelgavas Jaunais teātris ar izklaidējošu izrādi ar rotaļām un radošām darbnīcām un Ādolfa Alunāna Jelgavas teātris ar izrādi "Brēmenes muzikanti" priecēja mazos skatītājus. Vakara koncertprogrammā uzstājās Ivo Fomins, Normunds Rutulis, "Tumsa" un "Zaļā Galma Kapella".

Festivāls turpinās arī svētdien. Smilšu skulptūru parks Pasta salā apmeklētājiem būs atvērts līdz pulksten 23. Vakara programmā muzicēs indie popa grupa "Franco Franco", kolorītā četrotne "Triana Park", bet vakara noslēgumā pašmāju smagā rokgrupa "Opus Pro".

Festivāls Jelgavā vienkopus pulcēja 17 profesionālus tēlniekus no Latvijas, Lietuvas, Bulgārijas, Portugāles, Francijas un Krievijas. Festivāla tēma ir veltīta teātrim, ko mākslinieki savos darbos atklāj dažādās interpretācijās.

Skulptūru tapšanai kopumā izmantotas vairāk nekā 1000 tonnas smilšu.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.