Tērvetē izspēlēs vērienīgas Pirmā un Otrā pasaules kara cīņas

Tērvetē pie pilskalna 9. jūlijā pulksten 13 norisināsies vēsturisko kauju rekonstrukcijas, kas veltītas 20. gadsimta liktenīgajiem vēsturiskajiem notikumiem – 1918. gada atbrīvošanas cīņām, kas zināmas kā "Brīvības cīņas" brīvvalsts tapšanas posmā, kā arī Otrā pasaules kara notikumiem, kas bija liela traģēdija Latvijas iedzīvotājiem un latviešu tautai.

Tērvetē izspēlēs vērienīgas Pirmā un Otrā pasaules kara cīņas
Foto: Publicitātes foto

Pulksten 15.30 tiks atainotas 1944. gada aizsardzības kaujas Kurzemē, kurās piedalīsies aptuveni 80 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, pastāstīja Normunds Jērums, biedrības "Latviešu karavīrs" vadītājs. Abu kauju starplaikos paredzēta militāras tehnikas, Pirmā un Otrā pasaules kara vieglo un smago transportlīdzekļu, un ieroču ekspozīcijas apskate. Pasākumu organizē biedrība "Latviešu karavīrs".

Ieejas maksa: bērniem līdz 5 gadiem bez maksas, 6 - 14 gadi par trīs eiro, bet pieaugušiem pieci eiro.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl