Kā padarīt kāzas skaistas sev un viesiem – noderīgi padomi svinību rīkotājiem
Foto: Allef Vinicius / cc

Visbrīnišķīgākās ir tās kāzas, kur rūpība un uzmanība ir pievērsta ne tikai līgavai un līgavainim, bet arī kāzu viesiem. Šeit nedarbojas noteikti etiķetes standarti vai noteikumi, bet gan jaunā pāra, vedēju vai kāzu rīkotāju uzņēmība un vēlme šo dienu padarīt skaistu un neaizmirstamu visiem.

Šo ielūdzu, to ne

Kāzu ielūgumi vienmēr tiek adresēti noteiktai personai, personām kā pārim vai ģimenei. Nereti līgavai un līgavainim nākas sastapties ar jautājumu, vai uz kāzām aicināt pāri, pat ja viens no šiem cilvēkiem ir tik tikko pazīstams. Kā paredz etiķete – uz kāzām tomēr būtu jāuzaicina pāris.

Tomēr, ja budžets ir ierobežots vai kāzas vēlas personiskas ar tuvākajiem cilvēkiem, tad nereti tiek lemts par labu vienai personai. Iespējams, šeit būtu vērts novērtēt ielūdzamā pāra attiecību statusu un ilgumu – ja tas ir cienījams, precēts pāris gados, nebūtu atbilstoši ielūgt vienu personu, bet, ja tas ir tuvs draugs vai draudzene, kura nesen ir iepazinusies ar savu otro pusīti, būtu pieļaujams uzaicināt vienu cilvēku. Galvenais atcerēties – kāzas ir jūsu diena, tajās ir jābūt cilvēkiem, ko vēlaties redzēt abi!

Saņemot ielūgumu uz kāzām, kas neparedz ierašanos divatā, nav labais tonis lūgt jaunajam pārim iespēju ierasties ar pavadoni. Ja tomēr ierašanās vienatnē ir pārāk neērta, tad ielūgumu var pieklājīgi atteikt.

Source info

Precos.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl