Grūti ieviešami ikrīta rituāli, kas atmaksāsies ar uzviju
Foto: Yoann Boyer / cc

Rīti mēdz būt dažādi: dažkārt tie ir nesteidzīgi un laiski, citreiz – pietiekami steidzīgi un stresa pilni. Tomēr, kā skaidro "Business Insider", ir vērts piecelties nedaudz agrāk un no rītiem ieviest pāris rituālus, kas par labu nāks tev pašai.

Celies agri

Dziļākā līdzjūtība visām pūcēm, kas radušas doties pie miera vēlu un pagulēt ilgāk! Taču kā Laura Vanderkama izpētījusi, veidojot grāmatu "What the Most Successful People Do Before Breakfast", 90 procenti no aptaujātajiem darba dienās ceļas pirms pulksten sešiem, un tieši tas viņus padara par veiksmīgiem un laimīgiem.

Tiem, kas raduši pasnaust ilgāk, šāds pamudinājums varētu uzdzīt šermuļus, tomēr, iespējams, vērts piecelties ātrāk un uzsākt savu dienu, iekustinot ķermeni, prātu vai izdarot kaut ko citu, lai sagatavotos dienai.

Kā esam arī skaidrojuši iepriekš, ceļoties agrāk, uzlabojas darba spējas, būsi modra, samazināsies stresa līmenis utt.

Ja tomēr sevi uzskati par pūci, iespējams, noderēs šīs metodes mundrākiem rītiem.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl