Izpausmes darbā, kas karjeras ceļu novedīs pa skuju taku
Foto: Shutterstock

Ir darbības, kas varbūt nesagandē tavu karjeru vienā mirklī, bet piemet pagali jau gruzdošam ugunskuram, palēnām sagandējot visu, kas vēl palicis cieņas vērts. Lai kaut ko mainītu un pakāpeniski neiznīcinātu savu karjeru pilnībā, iedvesmojoties no "Inc" profesionāļu ieteikumiem, piedāvājam vairākas darbības, no kurām vērts izvairīties, ja nevēlies, ka karjeras ceļš aiziet pa skuju taku.

Zelta kalnu sasolīšana un pievilšana

Nereti pēc labākās sirdsapziņas kādam kolēģim vai klientam vari apsolīt ko vairāk vai ātrāk, nekā patiesībā spēj to paveikt. Tas, protams, var būt visai nevainīgs žests, it īpaši tad, ja pati esi strādīga un tici savām spējām. Taču dzīvē sanākt var visādi. Kļūmes var gadīties gan tevis pašas, gan kāda cita iesaistītā nolaidības dēļ.

Kā piemēru var minēt solījumu, ka divas dienas ātrāk, nekā noteiktie termiņi, atrādīsi savu projektu, bet kaut kas pēkšņi notiek, un savu solījuma daļu nevari izpildīt. Cilvēki, kuriem esi devusi savu vārdu, to, protams, atceras un viņi jūtas pievilti, jo patiesi uz tevi paļāvās. Ja arī darbu izpildi optimālajā laikā un esi iekļāvusies vispārējos termiņos, otrai pusei tāpat šķitīs, ka ar tevi nevar rēķināties, jo būsi viņus piemānījusi.

Atziņa, par ko vajadzētu aizdomāties šajā sakarā, ir sekojoša: esi reālistiska un nesoli to, ko nezini, vai maz vari pagūt izdarīt.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl