Neklausies citos un nedomā tikai par naudu – kā izveidot karjeru, kas tevi dara laimīgu
Foto: Shutterstock

Karjeras izvēle ir ļoti nozīmīgs lēmums, neatkarīgi no tā, vai plāno uzsākt studijas augstskolā un iegūt savu pirmo izglītību, vai saproti, ka laiks kardināli mainīt savu dzīvi, jo pašlaik neesi laimīga. Diemžēl, ļoti daudzas sievietes (un arī vīrieši) izvēlas savu dzīvi saistīt ar jomu, kas viņus nedara laimīgus, jo lēmumu pieņem, balstoties principos, kuru pielietošana laimi nenesīs.

Ja esi nolēmusi mainīt savu dzīvi un profesionālo darbību vai arī esi apmulsusi un nezini, kādā veidā attīstīt savu karjeru, ir ļoti svarīgi nepieļaut tās pašas kļūdas, kas tevi vai citus cilvēkus ir darījušas nelaimīgu. Iedvesmojoties no "The Balance" un "Forbes", piedāvājam iepazīties ar visbiežākajām kļūdām, ko cilvēki pieļauj, izvēloties savu karjeru, kā arī ar jautājumiem, kas palīdzēs labāk izprast, ar kādu profesiju saistīt savu nākotni.

Ja pašlaik vēl strādā un tikai domā par karjeras un savas dzīves maiņu, šeit tu vari iepazīties ar būtiskākajām lietām, kas jāapsver pirms atlūguma rakstīšanas. Turpat tu varēsi iepazīties arī ar vairākiem iedvesmojošiem veiksmes stāstiem par nodarbošanās maiņu.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl