Nopelnīt, nevis izkarot jeb Kā gūt panākumus karjerā
Foto: Shutterstock

Daudzi no mums sapņo par galvu reibinošiem panākumiem karjerā. Iztēlē skaidri iezīmējusies aina – savs kabinets ar skatu uz skaistām debesīm, dienesta auto, iespējams, pat ar personīgo šoferi, sekretāri un citām ekstrām. Skaistums, vai ne?! Tikai kā to visu sasniegt?

Kādām īpašībām jāpiemīt, lai pakāptos pa karjeras kāpnēm un apietu konkurentus, stāsta biznesa konsultante-koučere Anna Vovka.

Mērķtiecība

Karjeristi savu laiku tukšiem sapņiem netērē. Viņi cenšas piepildīt sapņus dzīvē. Lai pasaka kļūtu par realitāti, ir jānosprauž mērķis un jāizdomā, kā to sasniegt. Paralēli tam jānovērtē savas iespējas –jāapsver visi ceļa posmi, jāiztēlojas maršruts, pa kuru plāno doties pretim savam mērķim. Un tad ir jāsāk rīkoties.

Kādreiz gadās tā, ka dzīvē izšķirošo lomu spēlē veiksme, tomēr uz to nevar paļauties. Nav iespējams uzzināt, piemēram, par jaunu vakanci, neizlasot sludinājumu, un darbā nevar pieteikties, ja neaizsūta pieteikumu. Tik vienkārši!

Būtiski ir nospraust mērķus, saprast, ko tu vispār šajā dzīvē vēlies, tikai tad ir cerība kaut ko iegūt, nevis sēžot un gaidot, ka kaut kas notiks pats no sevis.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl