Pazīmes, kas liecina – kolēģi tevi novērtē par zemu
Foto: Mag Pole / cc

Ienākot telpā, apraujas sarunas; tavas izteiktās idejas nekad netiek uzskatītas par gana labām; dzēlīgi joki, kas jau sāpina. Šīs ir tikai dažas no "Business Insider" autoru izvirzītajām pazīmēm, kas liecina – kolēģiem nepatīc un viņi tevi nenovērtē pienācīgi. Bet kas vēl pamatoti apstiprina aizdomas, ka kolēģi tevi neņem par pilnu?

Viņi meklē kašķi

Nav šaubu, ka ir cilvēki, kuri allaž paudīs savas domās biežāk un skaļāk, dažkārt vienkārši meklējot kādu, ar ko pastrīdēties un apmainīties ar enerģiju. Tomēr tad, kad jūti – tas jau ir kā ieradums, turklāt to dara ne viens vien kolēģis, padomā kārtīgi, vai viņi tiešām tevi pienācīgi novērtē.

Ja iemesli, kādēļ kolēģi sāk meklēt kašķi ir nudien sīkumaini un tiešām šķiet, ka krīt kā no zila gaisa un nepelnīti, tad, iespējams, viņi vienkārši cenšas tevi izēst no kolektīva, klaji izrādot nepatiku.

Ja vēlies šo problēmu risināt, vispirms tev ir jāparāda, ka neesi viegls upuris, ko apbižot tāpat vien. Aizstāvies! Taču paturi prātā, ka ir būtiska atšķirība starp nepieklājību, riebīgu izturēšanos un terorizēšanu darba vietā. Varbūt par šo problēmu jāinformē vadība.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl