Piecas pazīmes, kas liecina – darbs un privātā dzīve nav līdzsvarā
Foto: Shutterstock

Nav būtiski, vai darbs tevi aizrauj, vai arī pienākumus pildi vajadzības pēc – jebkurā gadījumā iespējams iekrist steidzīgajā dienas rutīnā, aizmirstot par sevi. Šāds dzīves ritējums var būtiski ietekmēt ne tikai tavu sociālo un ģimenes dzīvi, bet arī veselību. Kā noteikt, ka darbs un privātā dzīvē nav līdzsvarā?

Sabalansētā dzīvē līdztekus darbam vienlīdz svarīgu vietu ieņem arī sociālās un personiskās attiecības, pašizaugsme, rūpes par veselību un tamlīdzīgas jomas, "Viņa" lasītājām reiz atzina personības izaugsmes treneris Linards Lapa. Tomēr viņš skaidroja, ka cilvēki mēdz ieslīgt kādā no sfērām arī tāpēc, ka neapzināti nevēlas risināt problēmas kādā citā dzīves jomā. Tā, piemēram, pārpūle darbā var būt izskaidrojama gan ar nevēlēšanos risināt problēmas attiecībās, gan ar vientulību un kvalitatīvas sociālās dzīves trūkumu.

Šeit vari iepazīties ar Lapas izvirzītajām piecām izplatītām problēmām, kas rada klupšanas akmeņus ceļā uz sabalansētu dzīvi, sniedzot padomus, kā tās risināt.

Bet turpinājumā – "Business Insider" karjeras ekspertu padomi, lai vairs nenodarītu sev pāri un apjaustu – darbs un privātā dzīve nav līdzsvarā.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl