Bēdz kā no uguns! Attiecību padomi, ko labāk vienkārši ignorēt
Foto: Shutterstock

Vai bieži jūties tā, it ka minētie attiecību padomi pilnībā neatbilst tavai situācijai? Tie ir tik virspusēji, ka vienkārši nespēj tos ņemt nopietni? Šādos brīžos varbūt vērts apdomāties, ka, iespējams, nemaz nevajag... Kuri ir šie padomi? Lūk, "Gurl" uzskaita spilgtākos!

Ja izšķiries, vajadzīga puse no attiecībās pavadītā laika, lai sadziedētu savu dvēseli

Vispirms jau jāpiemin, ka katra situācija ir vērtējama citādi, tomēr uz visu var paskatīties no nedaudz cita skatupunkta.

Iedomājies, tu trīs mēnešus esi bijusi perfektās attiecībās, tomēr tās vienkārši pajuka, piemēram, ne tavas vainas dēļ. Vai domā, ka šīs attiecības būs vieglāk pārdzīvot un samierināties ar šādu iznākumu, nekā tiem, kuri attiecībās bijuši, piemēram, trīs gadus, bet šķiršanās ir bijis saprātīgākais lēmums, ko viņi pieņēmuši?

Šis tikai pierāda to, ka paredzēt sirds sadziedēšanās ilgumu nevar pēc kopā pavadītā laika – to ietekmē dažādi faktori.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl