Evija Sloka tikai ārpus Latvijas sapratusi, ka ir skaista

Latvijā ir ļoti daudz skaistu meiteņu, pārliecināta mūziķe Evija Sloka. Viņa gan norāda, ka, dzīvojot šeit, pati tāda nav jutusies. To, ka ir skaista, viņa sapratusi tikai tad, kad pārvākusies uz Lielbritāniju un tur saņēmusi ļoti daudz uzmanības apliecinājumu.

"Latvijā ir ļoti daudz smuku meiteņu, un tad es Latvijā līdz galam vēl nejutos ne smuka, ne kāda," raidījumā "Sieviete. Personīgi" stāsta Sloka, piebilstot, ka viss vienalga bijis labi. Aizbraucot uz Lielbritāniju kļuvis vēl labāk: "Man tik daudz uzmanības tika pievērsts. Es tā kā nobrīnījos un kaut kā pieradu pie tā, ka pievērš ļoti daudzi uzmanību un ka puišiem es patīku."

Sloka atzīst, ka tikai Lielbritānijā viņa sapratusi, ka ir skaista. Latvijā uzmanības apliecinājumus viņa saņēmusi, jo bijusi atpazīstama. "Pievērsa uzmanību, jo pievērsa," viņa nosaka. Tā uzmanība, ko viņa saņēma, esot uz skatuves, nelika justies skaistai vai īpašai.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl