Guļamistabas rokasgrāmata: viss, par ko kautrīgi klusējam

Guļamistabas rokasgrāmata: viss, par ko kautrīgi klusējam
Foto: Shutterstock

Kautrība, neveiklums un vienkārša nevēlēšanās atklāt visas kārtis – tie ir tikai daži no iemesliem, kāpēc tik bieži neapspriežam savu gultas dzīvi. Un nav jau teikts, ka tas, kas notiek aiz guļamistabas durvīm, ir jāapspriež ar kuru katru. Tomēr bieži vien būtiskāko pat nevēlamies apspriest ar savu partneri. Kā uzzināt svarīgāko?

Šoreiz esam izraudzījušies virkni dažādu faktu, padomu un ieteikumu, kas varētu palīdzēt izprast un arī uzlabot seksuālo dzīvi.

Pastudējot gan to, cik seksuālas ir latviešu sievietes, gan izprotot dāmu seksuālās vēlmes, iespējams, mīlas prieki sasniegs vēl nebijušas baudas virsotnes. Protams, lai uzlabotu kopējo auru guļamistabā, noteikti vajadzētu apzināties, ka, piemēram, ir arī dažas frāzes, no kurām labāk izvairīties tuvības mirkļos.

Ja sekss vairs nesagādā kādreizējo degsmi vai meņģēšanās jau uzskatāma vien par svētkiem un atkal izpaliek, varbūt noderēs sagatavoti padomi, kā kopējo situāciju vērst par labu.

Šoreiz sniedzam iespēju ielūkoties arī pavisam pikantos pieredzes stāstos, kas liks asinīm ritēt straujāk.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl