Guntis Veits par vecpuiša dzīvi: nevarētu teikt, ka esmu skumīgs par savu dzīvi

Kā ir – būt vecpuisim? Savā pieredzē sarunu šovā "Starp mums runājot" dalās mūziķis, grupas "Credo" solists Guntis Veits.

"Es nevarētu teikt, ka esmu skumīgs par savu dzīvi. Man tā dzīve ir tāda, ka es pat nevaru iedomāties tādu sievieti, kura varētu pieņemt tādu kā es," tā stāsta Veits.

Vaicāts, kas apgrūtinātu kādai sievietei viņu pieņemt, viņš atbild, ka viens no faktoriem ir tas, ka pa brīvdienām viņam ir jāuzstājas. "Skaties, ja es brīvdienās spēlēju – piektdien, sestdien, svētdien, tad pa nedēļas vidu kādas divas, trīs dienas, simts punkti, es pavadu uz ezera."

Veits teic, ka daudzi kungi mēdz apbrīnot viņa dzīvesstilu un neizmērojamo brīvību. Mūziķis piebilst, ka no vairākiem vīriešiem nācies dzirdēt frāzi "kā es gribētu būt tavā vietā".

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl