Īsts vīrietis vai puišelis: kā saprast, ka partneris vēl nav nobriedis pilnvērtīgām attiecībām
Foto: Kristopher Allison / cc

Tavs mīļotais var izskatīties pēc nobrieduša vīrieša, tomēr tas nebūt nenozīmē, ka viņš ir patiešām pieaudzis. Tas neatspoguļojas vien mīlestībā pret datorspēlēm vai kādiem citiem vaļaspriekiem, bet gan nopietnām rakstura īpašībām un darbībām, kas var sagraut līdz šim laimīgas attiecības vai apslāpēt tās vēl īsti nesākušās. Kā saprast, vai nedzīvo kopā ar puišeli? Lūk, iedvesmojoties no "Yourtango" ekspertu padomiem, esam izvirzījuši pazīmes, kā to atšķetināt.

Viņš nedomā par nākotni

Ja vienīgie nākotnes plāni ir par to, ko šodien būs iespējams notiesāt pusdienās, skaidrs, ka gluži tāpat kā mazs bērns, tavs izredzētais nespēj domāt par tālāku nākotni. Vēl jo vairāk par to pārliecināties vari tad, ja viņš nespēj pateikt, ko darīs, piemēram, rīt, un nespēj apstiprināt nedēļas nogales plānus, jo "tas taču vēl ir tik tālu" un "līdz tam ir jānodzīvo".

Kā skaidrojusi psiholoģe Kūpere Lavrence, pieauguši cilvēki plāno nākotni. Viņi cenšas rast labākās stratēģijas savu plānu īstenošanai un rīkojas, lai sasniegtu savus mērķus. Diemžēl bērni un vēl nepieauguši partneri to nedara. "Viņi nespēj domāt pārāk daudz uz priekšu, jo viņi neredz savu nākotni kristāldzidri," teic Lavrence.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl