Kā vēl viena slodze. Aija Šmidre dalās pieredzē par pienākumu sadali mājās

Lai arī pēc darba noguris ir ikviens, ja mājās satiekas divi karjeristi, darbu dalīšana var būt īpaši nogurdinošs jautājums. Sarunu šovā "Starp mums runājot" savā pieredzē dalās izdevniecības "Rīgas Viļņi" valdes priekšsēdētāja Aija Šmidre.

"Mājās vairāk neviens negrib komandēt. Darbā tu esi pietiekami piekusis, mājās tev gribas ļauties. Droši vien vīrietim vairāk iznāk ļauties un atpūsties, jo sieviete jau ir tā, kas to ģimenes pavardu kurina. Sievietei mājās droši vien ir vairāk atbildību un lietu, ko darīt. Tā kā vēl viena papildu slodze, kā mēs to labi zinām."

Šmidre retoriski vaicā, ka kurš gan cits varētu veikt visus ikdienas darbus, ja ne viņa. Tomēr viņa piebilst – arī vīram ir savas lietas, par kurām viņš ir atbildīgs.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl