Mīlēt bijušos. Karīna Tatarinova dalās pārdomās par attiecību uzturēšanu

Attiecības ar bijušajiem – tā var būt diezgan piņķerīga tēma, jo ne visi spēj tās uzturēt gana labas, nesaejot ragos. Savās pārdomās par šo tematu sarunu šovā "Starp mums runājot" dalās aktrise Karīna Tatarinova.

"Laulība – tā ir atbildības uzņemšanās," teic Tatarinova. "Tā tas arī pateikts – gan grūtos, gan vieglos brīžos. Pēc manas pieredzes, vieglāk pat ir dalīt tos grūtos brīžos, nekā vieglos. Bet, jā, tas ir apliecinājums. Tā ir atbildības uzņemšanās."

Viņai nav nekas iebilstams, ja cilvēki šķiras un precas arī, piemēram, trīs reizes. Tas nozīmējot vien to, ka cilvēkiem ir vai nu ļoti liela atbildības sajūta, ka viņi spēs sadalīt enerģiju visiem, vai arī viņi vienkārši ir ārkārtīgi vieglprātīgi.

Tatarinova stāsta, ka, ja vien pēc attiecību saišu saraušanas pāris nesaiet naidā, sava veida attiecības viņiem vēl joprojām ir, un arī tām ir vajadzīga zināma enerģija. "Es, piemēram, visus savus vīriešus joprojām mīlu. Tā ir cita veida mīlestība, bet joprojām mīlu."

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl