Perfekts princis un džentlmenis attiecībās: ko lielisks vīrietis nekad nedarīs
Foto: `Ioana Casapu / cc `

Tas, ka ikvienai no mums ir citādāks redzējums par to, kāds ir ideālais vīrietis, ir skaidrs. Tomēr, neskatoties uz to, "Yourtango" eksperti ir pārliecināti, ka viņus visus vieno kādas īpašības. Kādas? Lasi turpinājumā!

Viņš neizteiks piezīmes par tavu izskatu

Lai arī zināms, ka mīlēt vajag nevis ārējo izskatu, bet cilvēka būtību, nav nekāds noslēpums, ka vizuālajam izskatam tomēr ir nozīme. Tomēr, kas būtiski, tam nevajadzētu būt galvenajam simpātiju iemeslam.

Lielisks vīrietis, kas mīl tevi no sirds dziļumiem, nopietni neizteiks piezīmes ka "tu izskatītos satriecoši, ja zaudētu pāris liekos kilogramus" vai "ja tu biežāk krāsotos, būtu daudz labāk". Tā ir mīlēšana ar acīm, bet lieliskajam vīrietim tas ir otršķirīgi. Protams, kaut kādā ziņā dažkārt objektīvs viedoklis ir nepieciešams, tomēr, lai arī kā būtu, šāds kungs nekad to nepateiks tādā manierē, kas tevi sāpinātu. Viņš tevi neiedzīs mazvērtības kompleksos, bet mīlēs tādu, kāda tu esi!

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl