Sievietes 'lietošanas instrukcija': viss, kas kungiem būtu jāzina par dāmu

Sievietes 'lietošanas instrukcija': viss, kas kungiem būtu jāzina par dāmu
Foto: Shutterstock

Otra domas nolasīt nav iespējams, bet nereti daudz kas svarīgs tiek noklusēts, kā rezultātā pastāv iespēja par kaut ko neiedomāties, pārprast un nesaprast. Skaidrs, ka šīs situācijas par labu nenāk ne vienai, ne otrai pusei, bet kā no tām izvairīties?

Iespējams, daudzi kungi, jau atkal ieraugot savas dāmas neapmierinātībā savilkto pieri, skaļi nopūtīsies un nopurpinās, kaut ko no sērijas "tu taču pati nezini, ko gribi, kur nu vēl, lai es to zinātu...". Tomēr, oi, mēs zinām gan, ko vēlamies! Un tas attiecas gan uz partnera ieguldījumu attiecībās, gultā un kopumā – dzīvē.

Taču bieži vien gadās, ka daiļajām būtnēm patīk, ka vīrietis pats spēj viņu izprast līdz pēdējai vīlītei un darīt laimīgu bez mazākās priekšā teikšanas.

Saprotot, ka šis uzdevums ir gana grūts, mēs paejam solīti pretī arī kungiem, izraugoties vairākus padomrakstus, kas palīdzēs izprast sieviešu būtību attiecības. Piedāvājam gan sievietes karstāko vēlmju sarakstu, gan šķietami nevainīgas frāzes, kas patiesībā nozīmē pavisam kaut ko citu. Turklāt mums krājumā ir arī pieredzes stāsti no ideāliem kopā būšanas mirkļiem, lai vīrieši kaut nedaudz spētu saprast, ko no viņa sagaida viņa mīļotā.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl