Šķiršanās rokasgrāmata: kā nonākt līdz lēmumam un sadzīvot ar tā sekām

Šķiršanās rokasgrāmata: kā nonākt līdz lēmumam un sadzīvot ar tā sekām
Foto: dahiana candelo / cc

Tas, ka šķiršanās nav viegls process, šķiet, zina ikviens. Tomēr, lai arī cik sāpīgi tas būtu, ja nav lemts būt kopā, vieglāk ir pārciest nepatīkamo periodu, nekā mūžam būt nelaimīgai.

Jāatzīst, ka šķiršanās no savas otrās pusītes, neatkarīgi no tā, cik ilgi esat bijuši kopā, ir piņķerīga, un mēs nereti mēdzam šaustīt sevi par katru soli. Vai tiešām vēlos šķirties? Vai mēs paliksim draugi? Vai es kādreiz atradīšu cilvēku, kas dara mani laimīgu? Tie ir tikai pāris jautājumi, ko mēdzam sev uzdot...

Protams, neviens mūsu vietā neizlems un nenonāks pie labākā risinājuma, tomēr reizi pa reizei nepieciešams kāds labs vārds, padoms vai ieklausīšanās citu pieredzē.

Turpinājumā esam izraudzījušies vairākus padomrakstus, ekspertu viedokļus un pieredzes stāstus par visiem šķiršanās posmiem – sākot no nelielām bažām par attiecību iziršanu, beidzot ar saņemšanos jaunai draudzībai.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl