Vīrieša pamatinstinkts. Astoņu iecienītāko seksa pozu mīnusi latvju bāleliņu vērtējumā
Foto: Shutterstock

Mūsdienās daudz tiek runāts par to, kas tad ir labs sekss. Katrs otrais interneta raksts sola atklāt 10 veidus, kā nokļūt baudas virsotnē, un 15 neticamus faktus par orgasmu. Tomēr, lai cik daudzsološi arī nebūtu virsraksti, ir grūti prognozēt, vai šī informācija kaut mazliet spēs uzlabot tavu intīmo dzīvi. Savukārt minējumi par to, kādi faktori šo delikāto sfēru ietekmē negatīvi, bieži vien ir visai precīzi un paredzami.

Šoreiz neiedziļināsimies tik acīmredzamos slikta seksa iemeslos kā, piemēram, zems pašvērtējums vai pārāk liels izdzertā alkohola daudzums, bet atklāsim "Glamour" publicētās vīriešu atklāsmes par to, kādi, viņuprāt, ir astoņu populārāko seksa pozu lielākie mīnusi, ko papildinājām ar pašmāju bāleliņu sulīgajiem komentāriem.

Misionāru poza

kontracepcija pēc dzemdībām
Foto: PantherMedia/Scanpix

Šai klasiskajai seksa pozai (starp citu, viduslaikos tas bija vienīgais baznīcas atzītais mīlas prieku baudīšanas veids) ir viens liels trūkums: tā ir pārāk ierasta, garlaicīga un paredzama. Pat kinofilmu varoņi lielākoties ar seksu nodarbojas misionāru pozā ("Greja 50 nokrāsas" ir izņēmums). Ja tev būtu iespēja doties uz restorānu, tu diezin vai izvēlētos mājās ēst vakardienas uzsildīto kāpostu zupu, vai ne?

Mēģini būt saprotoša un padomā par savu partneri, kuram šajā pozā nākas vienam vaiga sviedros nopūlēties, lai sagādātu baudu jums abiem. Atceries, ka, mainot saskaitāmos vietām, nekas nemainās tikai matemātikā – seksā šis likums nedarbojas, jo vietas un pozas maiņa maina visu lietu kārtību.

Valts (29): Klasika ir mūžīga – to zina visi. Darvina teorijas piekritējiem klasika laikam būtu "doggy style", krietnam kristietim – tumsā un zem segas veikt "svēto misiju". Vārdu sakot, misonāru poza ir tiešām neinteresanta, bet, ja pamanās to iekombinēt starp citām pozām – teicams starpposms. Galu galā, kad tad lai bučojas, ja ne pliki un gultā?

Zigmārs (26): Ātri nogurst rokas, ja grib piepacelties un kaut ko redzēt, citādāk visu laiku ir jāskatās uz gultas galvgali. Parasti viss beidzas ar to, ka pēc piecām minūtēm vairs nav spēka. Bet, iespējams, tas liecina tikai par to, ka laiks doties uz svaru zāli.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl