Viss ir izskaidrojams: biežāk sastopamie iemesli, kādēļ simpātija tevi ignorē
Foto: Tiko Giorgadze / cc

Ignorēšana ir gana sāpīga, jo tā nelīdz nokļūt līdz tik vajadzīgajām atbildēm, atstājot tevi visu laiku prātojam par nebeidzamajiem iemesliem, kāpēc no sava sirdsāķīša nedzirdi ne vārda. Turpinājumā, iedvesmojoties no "Gurl" attiecību lietpratējiem, piedāvājam noskaidrot dažus iemeslus, kādēļ partneris tevi varētu ignorēt, cerībā, ka kāds no tiem tev palīdzēs izprast viņa vēso attieksmi.

Viņš nenojauš par tavām jūtām

Pirms meties pie neizdibināmo atbilžu noskaidrošanas, centies saprast, vai maz tavs sirdsāķītis nojauš par tavām jūtām. Ja viņš par tavām sajūtām pret viņu nezina, tad nevar pārmest, ka kādā veidā viņš tevi it kā sāpina.

Varbūt tev šķiet, ka ilgā lūkošanās viņa acīs ir pašsaprotams mājiens, ka vēlies, lai jūsu starpā uzplauktu kas vairāk, tomēr ne vienmēr šie signāli ir tik pašsaprotami, kā tev pašai varētu šķist. Ne velti arī psiholoģe Diāna Zande ir teikusi, ka vīrietis nav rentgens – tātad, neliec kādam nolasīt savas domas.

Tiesa, tas gan nenozīmē, ka vienīgais veids, kā likt manīt par savām simpātijām, ir kāršanās kaklā, tomēr kādam saprātīgam zelta vidusceļam ir jābūt.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl