Attapsies, kad būs par vēlu: piecas izvēles, ko kādreiz nāksies nožēlot
Foto: Alessandro Di Credico / cc

Ik uz soļa mums jāpieņem dažādi lēmumi – gan lielāki, gan mazāki. Dažkārt tikai daudz par vēlu mēs saprotam, ka daži no šiem lēmumiem pagātnē bijuši pārāk liktenīgi un šodien tie ir jānožēlo. Iedvesmojoties no amerikāņu psihologa, vairāku grāmatu autora un emocionālās inteliģences pētnieka Trevisa Bredberija "Linkedin" profilā publicētā raksta, izvirzījām piecas kļūdainas izvēles, ko nāksies nožēlot vienmēr, ja no savas ikdienas tās neizskaudīsi tūlīt pat.

Bredberijs par lēmumu mērauklām ņēmis pirms astoņiem gadiem plašu popularitāti iemantojušās Bronijas Vēras publikāciju (vēlāk arī grāmatu), kura tapa, Vērai strādājot ar cilvēkiem, kuriem dzīvot bija atlikušas tikai pāris nedēļas. Viņa intervēja sasirgušos ļaudis, runājot par dzīvi, nāvi un vērtībām. Bredberijs šo patiesību no jauna interneta vidē padarījis aktuālu arī šobrīd.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl