Internetbankas priekšrocības

Foto: Elena Buetler

Kad ģimenē ir ienācis mazulis, māmiņai neatliek ne laika, ne vēlmes doties uz banku veikt maksājumus. Taču ir risinājums - internetbanka!

Šodien maksājumi internetā ir attīstījušies tik tālu, ka nav neviena ikdienas maksājuma, piemēram, komunālie maksājumi, maksājumi par elektrību, ūdeni vai vienkārša naudas pārskaitīšana.

Bankas nodrošina ātrus un izdevīgus pārskaitījumus gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Izmantojot internetbankas pakalpojumus, ir trīs priekšrocības:

  1. tiek ietaupīts laiks;
  2. var veikt maksājumus jebkurā diennakts laikā, neizejot no mājās;
  3. tas ir lētāk nekā veikt maksājumus skaidrā naudā.

Ja ir maksājumi, kas jāveic katru mēnesi noteiktā datumā, tad to var uzlikt kā automātisko maksājumu un jau nākamajā mēnesī maksājums tiks veikts automātiski.

Izmantojot regulāros maksājumus, ir iespēja:

  • papildināt maksājumu kartes kontu no cita konta;
  • veikt kredīta vai līzinga atmaksu;
  • veidot savu privāto pensiju, veicot iemaksas pensiju 3.līmeņa plānā;
  • veikt regulārus bezskaidras naudas pārskaitījumus par noteiktu naudas summu (arī uz citu banku).

Laika ietaupījums, apmaksājot rēķinus internetā:

Ja nīkšanai rindā un maksājuma veikšanai bankā vidēji tiek tērētas 25 minūtes mēnesī un ceļš (turp un atpakaļ) līdz bankai ir 50 minūtes, gadā tiek ietaupītas 900 minūtes jeb 15 stundas, bet 10 gados - 6 diennaktis! Šai laikā var: rotaļāties ar bērniem, sportot, izteikt komplimentus, izgulēties un veltīt vairāk laika sev!

Source infoCopyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.