Rokraksta analīze: 't' burts

Foto: Nadya Smolskaya

Par ko liecina viens pats ar roku rakstīts burtiņš "t"? Pašcieņa, mērķi, entuziasms, paškontrole, neatlaidība, sarkasms, paškritika, valdonība, humora izjūta, tiešums, lepnums, vilcināšanās, savaldība, jūtība pret kritiku. Sekojošajā rakstā uzzināsi, kā šīs īpašības atpazīt.

Katrs cilvēks burtus zīmē savādāk. Nav pilnīgi vienādu rokrakstu, tāpat kā nav pilnīgi vienādu cilvēku un pirkstu nospiedumu.

Cieņu pret sevi norāda šķērssvītras augstums. Ja tā novilkta zemu, rakstītājs nav pārāk sajūsmā par sevi. Viņam bail no neizdošanās, tādēļ tiecas pēc viegli sasniedzamiem mērķiem. Jo augstāk svītra novietota, jo lielāku pārliecību, spēku cilvēks rod sevī. Šķērssvītru virs "t" burta velk sapņotājs. Viņš tic, ka sasniegs savus augstos mērķus, taču no malas tas nemaz neizskatās reāli.

Šķērssvītras garums norāda entuziasmu. Jo garāka tā ir, jo enerģiskāks rakstītājs. Ļoti īsas šķērssvītras īpašnieks varētu nebūt ilgstošs spēlētājs gultā.

Ja šķērssvītras beigu gals ir smails, no šī cilvēka sagaidāmi asi, sarkastiski joki. Humora izjūtu norāda viļņaina šķērssvītra.

Tieksme komandēt, vadīt, pat cīnīties par varu vērojama, ja šķērssvītras labais gals ir nošķiebts uz leju.

Viegla aizkaitināmība, neapvaldītas dusmas – šķērssvītra ir krietni labajā pusē burtam. Savukārt vilcināšanās, kavēšanās, neizlēmīgums piemīt tiem, kuri šķērssvītru atstāj vairāk burta kreisajā pusē.

Spēcīgu paškritisku attieksmi pret sevi radījuši tie, kas velk šķērssvītru no labās uz kreiso pusi.

Uz augšu arkveidīgi izliekta šķērssvītra norāda paškontroli. Jo asāks līkums, jo lielāka tieksme kontrolēt sevi, savu rīcību un uzvedību.

Velkot augstus "t" burtus, rakstītājs sagaida, ka citi attieksies pret viņu ar cieņu un bijību. Jo augstāki burti, jo lielāks respekts jāizrāda.

Nerunāt apkārt, bet ķerties uzreiz pie lietas – tā saka "t" burts, kas vilkts no augšas uz leju. Savukārt jūtība pret kritiku parādās cilpā, kas veidojas, zīmējot burtu no apakšas uz augšu un atpakaļ uz leju. Jo lielāka cilpa, jo sāpīgāk cilvēks uztver citu teikto par viņa idejām, dzīves gudrību.

Visbeidzot ļoti pozitīva rakstura īpašība, kas piemīt visiem veiksmīgiem cilvēkiem. Neatlaidība. Burtu "t" kopā ar šķērssvītru zīmē, neatraujot pildspalvu no papīra. Izveidojas kaut kas līdzīgs zvaigznītei. Ja mērķis ir labs, šī ir tā īpašība, kas liks pārvarēt visus šķēršļus tā sasniegšanai.

Vairāk par rokraksta analīzi var uzzināt te: http://www.mansrokraksts.lv.

Source info

DELFI sievietēm


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.