Konkurss par božolē vīnu noslēdzies, uzvarētājs noskaidrots

Konkurss par božolē vīnu noslēdzies, uzvarētājs noskaidrots
Foto: Shutterstock

Reizi gadā, novembra trešajā ceturtdienā, ne tikai Franciju, bet visu pasauli reibina īpašs vīns – božolē jeb beaujolais, kas ir šā gada ražas jaunvīns, svaigs, nenobriedis vīns, kas nav domāts glabāšanai, bet gan tūlītējam, gaisīgam priekam.

Jaunās vīnogu ražas baudījumu gaida un svin vīna cienītāji visā pasaulē, arī Latvijā, daudzviet notiek īpaši božolē svētki. Arī "Baltic Beach Hotel & Spa" aicina uz "Beaujolais Nouveau 2016" svinībām, kuru laikā no 17. līdz 20. novembrim īpaši piedāvājumi vīna baudītājiem sagatavoti gan restorānā "View Restaurant & Lounge", gan spa centrā "Spa Baltic Beach".

Restorānā "View Restaurant & Lounge" no 17. līdz 20. novembrim tiks piedāvāta īpaša Burgundijas ēdienkarte, sadarbībā ar Francijas institūtu Latvijā notiks fotoizstāde, bet 17. novembrī no plkst. 18 līdz 22 – božolē vīna svētki ar dzīvo mūziku.

Šajā pašā laikā "Spa BalticBeach" ikviens var palutināt sevi ar kādu no trīs tematiskām vīna procedūrām. Vairāk par tām lasīt šeit. Vienas procedūras cena – 29 eiro.

Božolē vīna svētkus gaidot, "Baltic Beach Hotel & SPA" aicināja piedalīties konkursā un laimēt brīnišķīgu atpūtu divatā 17. novembrī restorānā "View Restaurant & Lounge", baudot vakara piedāvājumu – tradicionālo uzkodu plati un vienu pudeli "Beaujolais Noveau" vīna!

Viss, kas bija jādara, – jāatbild pareizi uz trīs jautājumiem par božolē un "Baltic Beach Hotel & SPA" un jāgaida 14. novembris, kad izlozējām vienu veiksmīgāko, kurš saņems balvu! Apsveicam Jūliju (julija.ven*@gmail), kas šoreiz izrādījās visveiksmīgākā! Informācija par balvas saņemšanu tiks nosūtīta uz konkursam reģistrēto e-pasta adresi!

Konkursa jautājumi un pareizās atbildes:

  • Cik daudz jaunā vīna Beaujolais Nouveau pudeļu tiek pārdots ik gadu?

50 miljoni

  • Kurā Francijas reģionā, izņemot Božolē, vīnogu vākšana obligāti notiek ar rokām?

Šampaņā

  • Kāda SPA procedūra tiks piedāvāta “SPA BalticBeach” viesiem Beaujolais Nouveau 2016 svinību ietvaros?

Kosmētiskā pīlinga masāža ar saulē kaltētām vīnogām

Vairāk par "Baltic Beach Hotel & SPA" božolē svinībām lasi viesnīcas mājaslapā.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.