Konkurss par 'Lego Duplo' komplektu 'Savanna' noslēdzies

Konkurss par 'Lego Duplo' komplektu 'Savanna' noslēdzies
Foto: Publicitātes foto

Portāls Viņa.lv un Lego aicināja piedalīties konkursā un laimēt jauku balvu - Lego Duplo komplektu "Savanna". Viss, kas bija jādara, – jāatbild pareizi uz trīs jautājumiem par Lego un jāgaida konkursa noslēgums, kad no visiem pareizi atbildējušajiem izlozējām piecus (5) veiksminiekus, kas iegūs šo lielisko balvu.

Apsveicam, Baiba (vitola**@gmail), Imant (646**@inbox), Inta (iscm**@inbox), Juri (juris00**@inbox) un Liega (liegakra**@inbox)! Gadījuma skaitļu ģenerētājs šodien bija labvēlīgākais tieši pret jums! Informācija par balvu saņemšanu nosūtīta uz konkursam reģistrētajām e-pasta adresēm.

Par balvu:

Mazie dzīvnieku mīļotāji varēs radīt aizraujošus piedzīvojumus savannā! Viņi iegūs daudz zināšanu par brīnišķīgajiem savannas iemītniekiem. Uzbūvējamais koks veicina būvēšanas pamata prasmju attīstību un iedvesmo nebeidzamiem piedzīvojumiem. Komplektā iekļauta Lego® Duplo® sievietes figūra, kā arī lauva un žirafe.

Konkurss par 'Lego Duplo' komplektu 'Savanna' noslēdzies
Foto: Publicitātes foto

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.