Konkurss par 'Thomas' tvaika tīrītāju noslēdzies

Konkurss par 'Thomas' tvaika tīrītāju noslēdzies
Foto: Shutterstock

Portāls "Viņa.lv" aicināja ikvienu piedalīties konkursā un laimēt noderīgu un praktisku balvu - tvaika tīrītāju "Thomas", kas lieti noderētu, uzkopjot māju!

Konkursa balva - Thomas Vaporo BuggyKonkursā pavisam piedalījās 511 dalībnieki, no kuriem pareizi atbildēja 265 dalībnieki. 

Par laimīgo konkursa uzvarētāju kļūst:
Edgars (edz.....sh@inbox.lv), apsveicam!

Redakcija ar konkursa uzvarētāju sazināsies personīgi.

Paldies visiem, kas piedalījās!

Pareizās atbildes uz konkursa jautājumiem:

1. Kurā valstī tiek ražoti "Thomas" putekļu sūcēji? 

  • Vācijā.

2. Kuram no šiem putekļu sūcējam komplektā nav turbobirstes?:

  • Thomas MULTI CLEAN X10 PARQUET.

3. Kurā no šiem veikaliem, iegādājoties putekļu sūcēju "Thomas", ir iespēja saņemt dāvanu karti dāvanā?

  • Elkor.

4. Kurā kompānijā iespējams nomāt "Thomas" putekļu sūcējus?

  • Nomo.lv.

5. No kāda materiāla tiek ražoti "Thomas" profesionālie putekļu sūcēji?

  • Nerūsējošais tērauds.

Par "Thomas"

"Thomas" ir pasaules līderis mazgājošo putekļu sūcēju un putekļu sūcēju ar ūdens filtrāciju izstrādes un ražošanas jomā. "Thomas" inženieri izstrādā inovatīvas tehnoloģijas mājas ekoloģijas uzlabošanai, savukārt "Thomas" darbinieki ar "vācu pedantismu" komplektē augstās klases ierīces. Uzņēmums rūpējas par to, lai viņu ražotie putekļu sūcēji tīri un ātri uzkoptu jūsu māju, lai gaiss dzīvokļos kļūtu tīrs gan pēc sausās, gan arī pēc mitrās uzkopšanas. "Thomas" savām precēm garantē augstu kvalitātes un drošības pakāpi.

Plašās "Thomas" putekļu sūcēju līnijas ar akva jeb ūdens filtriem galvenā priekšrocība ir ne tikai spēja rūpīgi savākt putekļus no jebkuras virsmas, bet arī dziļā attīrīšana un gaisa mitrināšana telpās. 

Kā apgalvo mediķi, tādi putekļu sūcēji ir neaizvietojami cilvēkiem ar alerģiskām vai elppošanas ceļu saslimšanām, jo ūdens filtrs "Thomas", pateicoties savai daudzlīmeņu sistēmai, aiztur līdz par 99,999% putekļu un līdz pat 100% putekšņu.

Latvijā populārākos "Thomas" putekļu sūcēju modeļus var iegādāties labākajos sadzīves tehnikas veikalos Elkor Tehnika, RD Electronics un Euronics. Plašāks modeļu klāsts, tai skaitā arī profesionālie putekļu sūcēji, aksesuāri un mazgāšanas līdzekļi, ir atrodami interneta veikalā 220.lv, 1a.lv ka arī www.thomas-shop.lv.

Tāpat visiem konkursa dalībniekiem tiek piedāvāta iespēja iegādāties putekļu sūcējus "Thomas" ar 15% atlaidi. Lai saņemtu atlaidi, pirkuma brīdī vietnē www.thomas-shop.lv attiecīgajā laukumā ievadiet atlaides kodu delfi15 . Akcija spēkā līdz 31.01.2015.

Pērkot putekļu sūcēju "Thomas" "Elkor" veikalos, dāvanā - "Elkor" dāvanu karte (līdz 40 eiro). Akcija spēkā līdz 31.01.2015. 

Sadarbībā ar Nomo.lv iespējams nomāt "Thomas" putekļu sūcējus ar izpirkuma tiesībām.

Papildu informāciju par produktiem, servisa apkalpošanas iespējām, akcijām u.t.t. meklējiet interneta vietnē www.thomas-shop.lv vai zvaniet 29109868.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.