'LEGO' konkurss noslēdzies

'LEGO' konkurss noslēdzies
Foto: Publicitātes foto

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir īpašs visā pasaulē. Tas saistās ar cerībām un svētku sajūtu, brīnumainām smaržām un tradicionālo ēdienu garšām un, protams, dāvināšanas prieku un jautru laika pavadīšanu kopā ar bērniem. Kas gan bērnam varētu būt aizraujošāk par jaunu LEGO® konstruktoru katru rītu? LEGO® adventes kalendārs palīdzēs aizpildīt dienas līdz Ziemassvētkiem ar pārsteigumiem pilnām rotaļām!

Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, aicinājām piedalīties konkursā, atbildēt uz trīs vienkāršiem jautājumiem par LEGO® un laimēt balvu – LEGO® "Friends" adventes kalendāru vai LEGO® DUPLO dāvanu komplektu. Konkurss nu ir noslēdzies un laimīgie uzvarētāji noskaidroti, apsveicam Lieni (liene_sm**@inbox), kas laimējusi adventes kalendāru, un Baibu Kļaviņu (baiba19**@gmail), kura saņem LEGO® DUPLO dāvanu komplektu! Informācija par balvas saņemšanu nosūtīta uz konkursā reģistrēto e-pasta adresi.

Konkursa jautājumi:

Radi prieku visai ģimenei, skaitot dienas līdz Ziemassvētkiem kopā ar LEGO!

LEGO grupa ir privāts, ģimenes īpašumā esošs uzņēmums, kurš atrodas Bilundā, Dānijā. Tas ir dibināts 1932. gadā, un šodien ir viens no pasaules vadošajiem bērnu rotaļlietu ražotājiem, kura produktus var iegādāties vairāk nekā 130 valstīs.

LEGO grupa ir apņēmības pilna bērniem sniegt drošu un neaizmirstamu spēlēšanās pieredzi. LEGO radītais produkts palīdz radīt pozitīvu atmosfēru bērnu un vecāku dzīvēs, jo spēlēšanās ar LEGO vai lielākā izmēra LEGO "Duplo" klucīšiem, palīdz mazajiem stimulēt tādas nozīmīgas dzīves prasmes, kā problēmu risināšanu, koncentrēšanos, radošumu un iztēli, pozitīvā mācību vidē. Drošā tiešsaistes vidē www.lego.com pieejama plaša informācija par rotaļu iespējām bērniem un LEGO produktiem, kā arī vecumam atbilstoši video un animācijas spēles.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl