Piedalies fotokonkursā 'Visjautrākā vecmeitu ballīte un skaistākais pāris' un laimē vērtīgas balvas

Piedalies fotokonkursā 'Visjautrākā vecmeitu ballīte un skaistākais pāris' un laimē vērtīgas balvas
Foto: Publicitātes attēls

Lai gan mīlestībai nav nedz vecuma, nedz gadalaiku ierobežojumu, tomēr vasara tradicionāli ir kāzu laiks. Siltās vasaras naktis, ko pavada reibinošu ziedu smarža, saullēkti un saulrieti – pat vislielākais skeptiķis nevar noliegt romantiku, kas iespējama vien šajā gadalaikā, turklāt dienā, kad divas pukstošas sirdis savienojas vienā.

"Viņa" sadarbībā ar "Zoombook" izsludina fotokonkursu "Visjautrākā vecmeitu ballīte un skaistākais pāris", kurā balvās būs iespēja iegūt 25 eiro dāvanu kartes no zoombook.lv, lai šo dzīves skaisto mirkli iemūžinātu patīkamās atmiņās, lai nepazustu neviena sekunde, minūte un stunda no svētkiem. Jau vairākus gadus nu jau arī pie mums visai lielā cieņā ir tā dēvētās Vecmeitu vai Vecpuišu ballītes, kas parasti notiek dažas dienas pirms lielā notikuma – kāzām.

Mēs gribam priecāties kopā ar tevi, taviem mīļajiem, tādēļ aicinām piedalīties konkursā, iesūtot fotogrāfijas no tavas lielās dienas notikumiem – vai tā būtu jautra ballīte pirms kāzām, vai kāzu foto – skaistais pāris, kāds kuriozs atgadījums. Citiem vārdiem sakot, ļauj neklātienē pabūt tavos svētkos un, iespējams, tieši tava fotogrāfija tiks izvēlēta kā viena no trim, lai iegūtu balvu.

Par balvu:

"Zoombook" produkcijas klāts ir plašs – tās ir gan tematiskās fotogrāmatas, gan kanvas, ko vari izvēlēties gan kā dāvanu jaunajam pārim, gan, piemēram, izveidot fotoatmiņas un uzdāvināt laulātajiem kādā no kāzu jubilejām. Plašāku informāciju vari aplūkot šeit.

Piedalies fotokonkursā 'Visjautrākā vecmeitu ballīte un skaistākais pāris' un laimē vērtīgas balvas
Foto: Publicitātes attēls

Kas jādara?

Atsūti mums fotogrāfiju, kuru esi gatavs parādīt citiem. To gaidīsim laikā no 20. jūlija līdz 31. jūlijam, ieskaitot.

Kopumā tiks noteikti trīs uzvarētāji – katrs no viņiem iegūs 25 eiro vērtu dāvanu karti, lai izveidotu savu fotogrāmatu. Uzvarētājus noteiks "Viņa" redakcija, tomēr, ja fotogrāfijas būs tik jaukas, skaistas, amizantas, ka nebūs iespējams izvēlēties labākās, uzvarētāji tiks noteikti izlozes kārtībā. Veiksmi!

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.