'Love In Riga' iepazīšanās vakars jau 17. decembrī

'Love In Riga' iepazīšanās vakars jau 17. decembrī
Foto: Publicitātes foto

Mūsdienu pasaule ir sarežģīta, daudzveidīga, dinamiska pretēju tendenču caurausta. Panākt līdzsvaru starp darbu un personsko dzīvi ir ļoti svarīgi, tāpēc mēs, "Love In Riga", sniedzam brīnišķīgu iespēju iepazīt cilvēkus, satikt jaunus draugus, veidot draudzīgas attiecības, partnerattiecības, nodibināt ģimenes saiknes kā arī atrast savus domubiedrus. Mēs satiekam viens otru tiešā kontakta veidā, nevis sēžot aiz zilajiem ekrāniem. Tā veidojas cilvēcisku attiecību pamats. Tehnoloģijas un sociālie tīkli šodien ir neatliekama dzīves sastāvdaļa, taču tas neaizstās cilvēciskās attiecības. Mēs aiz monitora neredzam cilvēka emocijas, sajūtas un mīmiku.

"LoveInRiga Speed Dating" – tas ir nekas cits, kā organizēti randiņu vakari vientuļām sievietēm un vīriešiem. Mini randiņš ballītes formātā. Šādas ballītes tiek rīkotas, lai cilvēki savā starpā iepazītos, dibinātu ģimenes. Randiņi īsā laika posmā, kur visi dalībnieki iepazīstas un komunicē ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Sievietes apsēžas pie numurētiem galdiņiem, bet vīrieši pāris minūtes sarunājas ar katru sievieti un pārsēžas pie nākamā galdiņa pulksteņa rādītāja virzienā.

"Love in Riga" palīdz viens otram atrast savas otrās pusītes. Ātro randiņu ballītes dod spilgtas un neaizmirstamas emocijas no interesantām sarunām. Un kas zin, varbūt viena no jūsu tikšanās reizēm kļūs priekš jums liktenīga. Šādi gadījumi nav retums – savstarpējā pievilkšanās no pirmajām minūtēm, tas vienmēr ir brīnišķīgs sākums jaunām attiecībām. Pārliecinieties, ka mīlestība no pirmā acu skatiena pastāv! Kāpēc gan mums pašiem neradīt Ziemassvētku brīnumu – mīlestības pilnu?!

Randiņu vakari "Speed Dating" stilā – tā ir lieliska iespēja iepazīties Rīgā un atrast savu mīlestību. Galu galā, jaunas emocijas vēl nevienam nav traucējušas!

Kur? Randiņu vakari tiek rīkoti restorānā " Boulevard 33", Raiņa bulvārī 33
Kad? 17. decembrī
P.S. Katru otro svētdienu tiek organizēts randiņa vakars
Cikos? Pulksten 19.00

Ziemassvētku atlaide!

Iegādājieties divas biļetes, bet maksājiet tikai par vienu! Akcija ir spēkā līdz 31.12.2017.

Sadarbība

Mēs esam atvērti uzklausīt ikvienu sadarbības piedāvājumu, bartera iespējas, reklāmas atbalstu, jaunu telpu piedāvājumus. Laipni lūgti, mēs jūs uzklausīsim!

Iegūt sīkāku informāciju un pieteikties randiņam jūs varat šeit : https://loveinriga.lv/lv/form vai zvanot pa tālruni : 27440222

Source infoCopyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.