Bērni mainīja visu. Laura Grēviņa par ģimenes dzīvi, pilna laika mammas lomu un spēju uzdrīkstēties
Foto: Jānis Škapars

Laura Grēviņa ir mamma diviem dēliem – Evertam un Edvīnam, kā arī sieva Tomam. Kad Laura parūpējusies par ģimeni, savu laiku viņa velta arī bloga apčubināšanai un lološanai, bet padomā ir vēl daudz citu sapņu. Par mammas dzīvi, ģimeni un blogu attīstību stāsta pati Laura.

Viņas ikdiena paskrienot ļoti ātri – starp bērnu pieskatīšanu un mājas darbu apdarīšanu jāpaspēj vēl parūpēties par blogu. "Šobrīd ir pagrūti atrast laiku īstenot savas idejas un darbus, jo jaunākais dēliņš vēl visu dienu pavada ar mani. Kad nepieciešams kaut kur izskriet, tas ir laicīgi jāmenedžē. Laika ir tik, cik ir, un jāiemācās to izmantot efektīvi," teic Laura.

Pilna laika mammas ir visas mammas – vienalga, vai savas dienas pavada ar bērniem mājās, vai dodas uz darbu ārpus tām. Mamma ir mamma vienmēr – 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Laura Grēviņa

"Ikdienā rakstu blogu, kas varbūt izklausās easy (vienkārši – no angļu val.), un savā ziņā tas tā arī ir, tomēr brīdī, kad blogs vairs nav tavs hobijs vien, ļoti būtiska ir darbu plānošana, atbildēšana uz "miljonu" e-pastu, iepazīšanās ar jaunākajiem pētījumiem un "vecākošanās" grāmatām, piedalīšanās pasākumos un to organizēšana utt." Vakars, kā jau ģimenei pieklājas, tiek pavadīts vakariņojot, spēlējot spēles, vannojoties un lasot grāmatas. "Knapi turam līdzi saviem aktīvajiem dēliem!"

Brīvā laika Laurai īsti šobrīd neesot, bet, ja būtu jānosauc viena lieta, kas viņu aizrauj, tad tā būtu ceļošana – laba vides maiņa piešķirot brīvdienu sajūtu. Protams, reizi pa reizei, kad viņa saņemoties, bērni tiek atstāti vīra uzraudzībā, lai pati varētu doties uz vakara seansu kino vai SPA, bet šobrīd pietiekami laba atpūta esot arī kafijas tases baudīšana klusumā.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl