Karjera, kas gandrīz izpostīja sapni par ģimeni. Taira Benksa – supermodele ar uzņēmējas garu
Foto: AFP/Scanpix/LETA

Supermodele Taira Benksa savus spēkus karjerā ir pierādījusi ar uzviju. Sasniedzot slavas virsotnes kā modele, viņa turpināja mīt spīdošās karjeras taciņas, piedaloties dažādos projektos un uzsākot savus biznesus. Tomēr, neraugoties uz profesionālo sapņu piepildījumu, viņas privātā dzīve un vēlme būt mammai tika nolikta uz pauzes teju 20 gadus. Arī tad, kad sasniegta perfekcija visās jomās, atkal kaut kas noiet greizi...

Taira dzimusi 1973. gada 4. decembrī Kalifornijā. Jau sešu gadu vecumā viņas vecāki pašķīrās, bet, kā atminas pati Taira, tas viņai tolaik šķitis pat samērā izdevīgi, jo, pavadījusi darbadienas ar māti, bet brīvdienās – kopā ar tēvu, viņai ik gadu rīkotas divas dzimšanas dienas ballītes, divi Ziemassvētki. "Dāvanas un mīlestība dubultā," tā Taira.

Sākotnēji jaunā meitene skolas gados, bijusi pat ļoti populāra, bet skolu maiņas rezultātā viņa bija "barības ķēdes" otrā galā – Tairu nepieņēma, apsaukāja, piemēram, par žirafi un visādi citādi izturējās pret viņu diezgan nežēlīgi. Lai arī cik šajā posmā bija grūti, viņa atzinusi, ka tieši konkrētais periods viņai iemācījis laipnības nozīmību.

Karjera, kas gandrīz izpostīja sapni par ģimeni. Taira Benksa – supermodele ar uzņēmējas garu
Foto: AP/Scanpix/LETA

17 gadu vecumā Taira, izaugusi no neveiklā pusaudžu vecumam, pārvērtusies īstā daiļavā. Vēlēdamies uzsākt modeļu gaitas, Taira sastapās ar saviem pirmajiem atraidījumiem.Tomēr, par spīti visam, Taira nepadevās un drīz vien viss sakārtojās savās vietās.

Kad jaunā meitene pabeidza vidusskolu, likumsakarīgu notikumu rezultātā viņa pievērsās augstās modes tērpu izrādīšanai Eiropā, tomēr, pieņēmusies svarā par pāris kilogramiem un nevēlēdamies badoties, viņa atgriezās savā dzimtenē, meklējot iespējas, kur nenāktos sev nodarīt pāri. Viņa savu iespēju pamanīja apakšveļas un peldkostīmu lauciņā. "Tur arī es kļuvu slavena. "Victoria's Secret" pārstāvji man teica, ka es pārdevu daudz vairāk krūšturu un biksīšu nekā pārējie, un es gāju pa mēli ar 30 mārciņām (aptuveni 13 kilogramiem) miesas vairāk nekā citas meitenes."

Taira vairākkārt pārspējusi pati sevi, gozējoties uz dažādu izdevumu vākiem un noslēdzot līgumus, kurus citām melnādainajām sievietēm pirms tam nekad nav izdevies noslēgt, piemēram, ar izdevumiem "GQ" . Iekļuvusi daudzos topos kā viena no skaistākajām pasaules sievietēm, 1997. gadā viņa ieguva balvu kā gada supermodele.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl