Man patīk, ka latvieši nelien dvēselē. Bijusī maskaviete par dzīvi Rīgā, ierēdņiem un mentalitāti
Foto: Ольга Савина

Filoloģe un tulkotāja Karolīna Gonsovska ir mākslinieces Ilonas Gansovskas (Gonsovskas) meita un padomju rakstnieka – fantasta Severa Gansovska mazmeita. Pirms divpadsmit gadiem abas ar mammu nolēma mainīt savu dzīvi un pārcelties no Maskavas uz Rīgu. Pavisam. Par to, kā tas bija un ar kādiem sarežģījumiem sievietei nācies sastapties Rīgā, viņa stāsta sarunā ar "Delfi Woman".

Karolīna piedzima Maskavā un dzīvoja tur līdz 14 gadu vecumam. Ideja – pārcelties uz Rīgu – viņas mammai Ilonai dzimusi jau sen – jaunības gados viņa Latvijā pavadīja ārkārtīgi daudz laika un ļoti iemīļoja šo zemi.

"Mums ir latviešu saknes – mammas vecmāmiņa nākusi no Liepājas, bet viņas vīrs bija polis. Acīmredzot, kaut kādas iekšējās saknes vilka šurp, pēc pārcelšanās mēs pasūtījām arhīvā izziņas un atradām visu informāciju par vecmāmiņu un viņas ģimeni kopš deviņpadsmitā gadsimta," Karolīna sāk savu stāstu.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.