Modele, kas mainīja vispārpieņemtos standartus: sešdesmito gadu modes ikona Tvigija
Foto: Vida Press

Vēl pirms laika, kad modē vēl nebija pārspīlēti lielas krūtis vai apjomīgas sēžamvietas, ideālai sievietei bija smilšu pulksteņa figūra, cirtaini mati, ausīm tīkams vārds un laba sirds. Seksīga kā Merilina Monro, drosmīga kā Žaklīna Kenedija. Tomēr tad nāca Tvigija.

1949. gada 19. septembrī Londonā dzima Leslija Hornbija. Kā viņa kļuva par Tvigiju? Tas bijis kā mīļvārdiņš, kurā viņu reiz nosaucis drauga brālis. Vārds "Tvigija" burtiski "pielipa" jaunietei, un kopš tās dienas par Lesliju viņu saucot tikai māsas, atzinusi pati modele.

Uzsākot modeles gaitas, kā atspēriena punktu Tvigijas dzīvē un karjerā var minēt 1966. gadu, kad izdevums "Daily Express" viņu nodēvēja par "gada seju". "Tā bija diena, kad mana dzīve mainījās uz visiem laikiem," stāstījusi modele. Kopš tā mirkļa Tvigijas tālrunis nebeidza zvanīt. "Mēs visi bijām šokēti. Tolaik ar cilvēkiem tā vienkārši nenotika," atcerējusies modele, piebilstot, ka, neskatoties uz to, ka viņai bija vien 16, ģimene viņu atbalstījusi. "Mans tēvs sacīja, ka tāda iespēja ir tikai vienreiz mūžā, un, ja viņš mani apturētu, es varētu viņu visu mūžu neieredzēt par to."

Modele, kas mainīja vispārpieņemtos standartus: sešdesmito gadu modes ikona Tvigija
Foto: Vida Press

Ar savu neierasti tievo miesas būvi, dramatiski lielajām acīm un puicisko matu griezumu viņa pavisam drīz kļuva par sešdesmito gadu modes ikonu, kas palīdzēja viņai nokļūt kā uz "Elle", tā arī "British Vogue" idevumu vākiem.

Būdama slavas virsotnēs, Tvigija ne vienmēr bijusi pārmērīgi laimīga par notikušo. Tā kā viņai allaž augstu vērtēja ģimeni un mājas, tālie izbraucieni nereti bijuši kā īsts pārbaudījums. Gluži tāpat viņa nespēja izprast, ko cilvēki viņā saredz – būdama kalsnas miesas būves, viņa vēlējusies būt apaļīgāka.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl