Skolā trīs gadu vecumā, 'Intrigante' un paraugģimenes dibināšana: Bleika Laivlija, kura uzauga starp aktieriem
Foto: Vida Press

Aktrise, sieva un divu meitiņu mamma – tā ir Bleika Laivlija, kura atpazīstamību visā pasaulē ieguva, pateicoties seriālam "Intrigante", kurā viņa atveidoja Serēnu Vandervudsenu. Tā kā Bleika šonedēļ svinēs savu 30 dzimšanas dienu, piedāvājam ieskatu tajā, kā viņas sasniedza slavas virsotnes un izveidoja mīlošu ģimeni.

1987. gada 25. augustā šovbiznesu mīlošai ģimenei pievienojās Bleika. Viņas tēvs bija aktieris un režisors, bet māte – talantu medniece. Bleika ir jaunākā no piecām Laivliju atvasēm, un, jāpiebilst, visi viņas brāļi un māsas arī minuši takas šovbiznesa pasaulē.

Blake Lively, Bleika Laivlija, Intrigante, Gossip Girl
Foto: Reuters/Scanpix

Lai arī šķiet neprātīgi, Bleika atzinusi izdevumam "Marie Claire", ka pirmo klasi uzsāka vien trīs gadu vecumā. "Manam brālim bija jāsāk iet skolā, bet viņš nevēlējās doties viens. Tā kā biju ļoti gara, mana mamma pateica, ka arī man ir seši gadi. Pēc dažām nedēļām skolas vadība nonāca pie slēdziena, ka mani jāsūta uz nodarbībām, kas paredzētas garīgi atpalikušiem bērniem. Viņi domāja, ka ar mani kaut kas nav kārtībā, jo es visu laiku vēlējos gulēt, kamēr pārējie bērni strādāja," smejoties stāstījusi Bleika, skaidrojot, ka māte viņu izņēmusi no skolas.

Vēlāk gan viņa savās skolas gaitās pierādīja savu aso prātu un vēlmi iesaistīties dažādās ārpusklases nodarbībās – viņa bija karsējmeitene, klases prezidente un kora dalībniece.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl