Audas pārvērtības – jauns tēls un frizūra, kas tapa 5 stundas
Foto: DELFI

"Uzziedi pavasarī!" ir pavasarīgs un vērienīgs pārvērtību projekts, kuram pieteicās aptuveni 1000 sievietes, taču tika izvēlētas tikai četras laimīgās dalībnieces. Pārvērtību projektu dāmām piedāvā Viņa.lv, skaistumkopšanas pakalpojumu rezervācijas platforma ToBook.lv un tirdzniecības centrs Domina Shopping. Otrā pārvērtību dalībniece ir Auda Fjodorova, un, lūk, mums ir iespēja pavērot, kā jaunajai sievietei veicās!

Auda Fjodorova ir 29 gadus jauna sieviete, kura ir precējusies. Ikdienā Auda strādā sievietei ļoti interesantā sfērā – jūrniecībā. Viņa sūta jūrniekus jūrā. Jaunajai sievietei patīk lasīt grāmatas, un viņas mīļākais sporta veids ir teniss, kuram diemžēl neatliek daudz laika, taču šad un tad Auda ar draudzeni dodas vakara skrējienā. Piedalījusies skrējienā pa mežu, labprāt peld un, kā pati smejas, daudz guļ un nedara neko. Auda labprāt apmeklē koncertus – gan klasiskās mūzikas, gan popmūzikas. Viņa ir iecienījusi arī operu, teātri – mazāk, jo esot pārāk ilgu laiku iepriekš jārezervē biļetes uz kāroto izrādi. Pārvērtību dalībniece nemēdz piedalīties naudas loterijās, taču labprāt piedalās konkursos, kas ir izsludināti "Facebook" un ik pa laikam kaut ko laimē, piemēram, viņai veicies iegūt biļetes uz "Riga Fashion Week" un solārija apmeklējumu. Auda ir ārkārtīgi priecīga, ka izvēlēta kā viena no četrām pārvērtību dalībniecēm. Pieteikusies pārvērtībām, jo īsti nezinājusi, kā ģērbties uz darbu, kā arī viņai ir grūti piemeklēt savai figūrai atbilstošu apģērbu. Ja izdodas atrast piemērotu blūzi vai bikses, viņa nopērk drēbes vairākās krāsās, lai ir, ko mainīt. Svārkus gan viņa nemaz neprotot sev piemeklēt.

Lai pārvērtības varētu sākties, bija jāizvēlas skaistumkopšanas salons, tādēļ vispirms visi vēlamie pakalpojumi tika rezervēti, izmantojot ērto platformu ToBook.lv. Visas dienas garumā Audu pavadīja, iedrošināja un konsultēja stiliste Lolita Graudiņa, kurai ir liela pieredze ar šāda tipa pārvērtībām – Lolita palīdzējusi uzplaukt daudzām sievietēm. Turklāt zināšanas un pieredze padara viņu par universālu cilvēku – Lolita ir izgājusi gan frizieru kursus, gan grima mākslas skolu un ir absolūta profesionāle.

Pārvērtības "Uzziedi pavasarī!" rīko:

Viņa.lv – tas ir saturiski bagāts un daudzpusīgs interneta žurnāls mūsdienīgai sievietei. Modes un skaistumkopšanas aktualitātes, ekspertu ieteikumi veselībai un karjeras attīstībai, sarunas zem četrām acīm un partnerattiecību nianses.

Tobook.lv ir Latvijā pirmā skaistumkopšanas pakalpojumu rezervēšanas platforma, kas sniedz iespēju veikt skaistumkopšanas pakalpojumu rezervāciju jebkurā laikā un vietā, izmantojot jebkuru ierīci, kurai pieejams interneta savienojums.

Tirdzniecības centrs Domina Shopping ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā. Tajā atrodas vairāk nekā 160 modes preču veikalu, kafejnīcas un restorāni, skaistumkopšanas centrs, kā arī dažādi citi pakalpojumi.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl