Lielās pavasara pārvērtības: kā uzplauka sievišķīgā Marina
Foto: DELFI

Marina Kalniņa – skaista, draudzīga un dzīvespriecīga sieviete, taču, kā pati teic, iestrēgusi mūžīgajā jaunībā, kas sācis traucēt viņas profesionālajās gaitās. Pieteikusies ar domu, ka "tāpat jau neizvēlēsies mani", bijusi patīkami saviļņota, ka laimīgā loze kritusi tieši viņai. Marina ir trešā no četrām Viņa.lv, ToBook.lv un Domina Shopping pārvērtību projekta "Uzziedi pavasarī!" dalībniecēm. Kādas bija viņas pārvērtības un vai viņai izdevās arī ar savu ārieni atspoguļot savu pārliecinošo sievišķīgumu, skaties turpinājumā!

Piesakoties pārvērtību projektam, Marina savā pieteikuma anketā minēja, ka, viņasprāt, vislielākā problēma ir pārlieku jauneklīgais izskats. Lai arī sievietei ir 26 gadi, cilvēki bieži viņu neuztverot nopietni, domājot, ka Marina ir, piemēram, jaunā praktikante uzņēmumā. Situācija saasinājusies tajā brīdī, kad viņa nomainīja savu darba vidi, no ergoterapeites kļūstot par klīnikas vadītāja palīdzi. Tā kā tas ir pietiekami atbildīgs darbs, viņa vēlas, lai arī kolēģi un apkārtējie cilvēki viņu uztvertu nopietni. "Tagad tas, ka visi mani uzskata par jaunāku, nekā esmu, traucē, bet varbūt, piemēram, trīsdesmit gadu vecumā es to ļoti novērtēšu," pārvērtību sākumā teic Marina.

Pārvērtību projekts Marinai ir tieši laikā, jo, sākot strādāt biroja darbu, mainās arī nerakstītie likumi, kādā apģērbā ik dienu jāierodas.

Marina ir atvērta pārvērtībām – ģimenei un draugiem jau iepriekšējā vakarā teikusi, ka ļausies teju visam. Jāsaka, ka arī ģimene ir tie cilvēki, kuri ar nepacietību gaida savu Marinu, pārrodamies mājās no pārvērtību dulluma. Lai arī iepriekšējā vakarā nedaudz sabiedējuši projekta dalībnieci ar šausmu stāstiem par īsiem, tumšiem matiem, Marina teic, ka ģimenei patikšot rezultāts jebkurā gadījumā, un arī pati ar nepacietību gaida, ko dienas beigās varēs lūkot spoguļattēlā.

Lai pārvērtības varētu sākties, bija jāizvēlas skaistumkopšanas salons, tādēļ vispirms visi vēlamie pakalpojumi tika rezervēti, izmantojot ērto platformu ToBook.lv. Kā ierasts, visas dienas garumā Marinu pavadīja, iedrošināja un konsultēja stiliste Lolita Graudiņa, kurai ir liela pieredze ar šāda tipa pārvērtībām – Lolita palīdzējusi uzplaukt daudzām sievietēm.

Pārvērtības "Uzziedi pavasarī!" rīko:

Viņa.lv – tas ir saturiski bagāts un daudzpusīgs interneta žurnāls mūsdienīgai sievietei. Modes un skaistumkopšanas aktualitātes, ekspertu ieteikumi veselībai un karjeras attīstībai, sarunas zem četrām acīm un partnerattiecību nianses.

Tobook.lv ir Latvijā pirmā skaistumkopšanas pakalpojumu rezervēšanas platforma, kas sniedz iespēju veikt skaistumkopšanas pakalpojumu rezervāciju jebkurā laikā un vietā, izmantojot jebkuru ierīci, kurai pieejams interneta savienojums.

Tirdzniecības centrs Domina Shopping ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā. Tajā atrodas vairāk nekā 160 modes preču veikalu, kafejnīcas un restorāni, skaistumkopšanas centrs, kā arī dažādi citi pakalpojumi.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl