Tatjanas pārvērtības – no pelēkas vienkāršības uz rotaļīgu šiku
Foto: DELFI

Kad tiekamies ar Tatjanu Gaideli, viņa ir diezgan sakautrējusies un var just, ka saviļņojums mijas ar satraukumu par gaidāmo dienu. Tatjana ir pirmā no četrām Viņa.lv, ToBook.lv un Domina Shopping pārvērtību projekta "Uzziedi pavasarī!" dalībniecēm. Neraugoties uz to, ka mūsu šīsdienas varone par pārvērtībām neko nenojauta līdz brīdim, kad Tatjanu sazvanījām un pavēstījām, ka tieši viņa ir viena no četrām laimīgajām, projekta dalībniece ir gatava teju visam un ļoti vēlas dzirdēt profesionāļu ieteikumus. Ar Tatjanu kopā pavadījām visu dienu. Kā mums veicās? To skaties turpinājumā!

Aptuveni pirms mēneša Tatjanu pārvērtībām "Uzziedi pavasarī!" pieteica viņas kolēģi. Tatjana par savu dalību projektā nezināja līdz pēdējam brīdim, taču negaidītais pārsteigums neatturēja trīsdesmit gadus veco sievieti mesties pārvērtību virpulī.

Lielās pārvērtību dienas rītā Tatjana atzīst, ka ir nedaudz uztraukusies un ļoti vēlas zināt, kāda izskatīsies pārvērtību beigās. Viņa ir gatava gandrīz jebkam. "Varbūt tikai ne rozā matiem," smejas projekta dalībniece. Taču, runājot nopietni, Tatjana teic, ka "šodien veiktās pārvērtības nav nekas tāds, ko vajadzības gadījumā nevarētu izmainīt, tāpēc bail nav. Es vēlos uzklausīt profesionāļu ieteikumus, tomēr ir neliels uztraukums par to, kas sanāks," noteic Tatjana.

Lai pārvērtības varētu sākties, bija jāizvēlas skaistumkopšanas salons, tādēļ vispirms visi vēlamie pakalpojumi tika rezervēti, izmantojot ērto platformu ToBook.lv. Visas dienas garumā Tatjanu pavadīja, iedrošināja un konsultēja stiliste Lolita Graudiņa, kurai ir liela pieredze ar šāda tipa pārvērtībām – Lolita palīdzējusi uzplaukt daudzām sievietēm. Turklāt zināšanas un pieredze padara viņu par universālu cilvēku – Lolita ir izgājusi gan frizieru kursus, gan grima mākslas skolu, tāpēc zinām, ka Tatjanu nododam drošās rokās.

Pārvērtības "Uzziedi pavasarī!" rīko:

Viņa.lv – tas ir saturiski bagāts un daudzpusīgs interneta žurnāls mūsdienīgai sievietei. Modes un skaistumkopšanas aktualitātes, ekspertu ieteikumi veselībai un karjeras attīstībai, sarunas zem četrām acīm un partnerattiecību nianses.

Tobook.lv ir Latvijā pirmā skaistumkopšanas pakalpojumu rezervēšanas platforma, kas sniedz iespēju veikt skaistumkopšanas pakalpojumu rezervāciju jebkurā laikā un vietā, izmantojot jebkuru ierīci, kurai pieejams interneta savienojums.

Tirdzniecības centrs Domina Shopping ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā. Tajā atrodas vairāk nekā 160 modes preču veikalu, kafejnīcas un restorāni, skaistumkopšanas centrs, kā arī dažādi citi pakalpojumi.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl