Mirusi melanomas paciente Agnese Eņģele, kuras ārstēšanai ziedoja līdzcilvēki

Mirusi melanomas paciente Agnese Eņģele, kuras ārstēšanai ziedoja līdzcilvēki
Foto: Privātā arhīva foto

Melanomas paciente Agnese Eņģele, kuras ārstēšanai līdzcilvēki bija saziedojuši jau vairāk nekā 37 tūkstošus eiro, naktī uz trešdienu, 2. augustu, zaudējusi dzīvību, liecina portālā "Ziedot.lv" ievietotā informācija.

"Mīļš paldies ikkatram, kurš palīdzēja saglabāt cerību! Diemžēl 2. augusta naktī ļaundabīgā slimība Agnesi uzveica. Izsakām līdzjūtību dēliņam un ģimenei," rakstīts labdarības organizācijas mājaslapā.

Organizācija skaidro, ka neizmantotie ziedojumi tiks izlietoti, lai palīdzētu iegādāties zāles citiem onkoloģijas pacientiem. Ziedotāji, kas nevēlas, ka viņu ziedojums tiek novirzīts citiem onkoloģijas pacientiem, var atgūt savu ziedojumu, mēneša laikā nosūtot iesniegumu uz ziedot@ziedot.lv. Pēc 2. septembra neizmantotie ziedojumi tiks sākti lietot citu pacientu atbalstam.

Vairāk par Agnesi Eņģeli un viņas cīņu ar smago slimību iespējams lasīt šeit.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl