10 000 soļu katru dienu. Ar ko aizstāt staigāšanu un būt formā
Foto: Shutterstock

Lai uzturētu sevi formā, ļoti daudzi cilvēki katru dienu cenšas nostaigāt vismaz 10 000 soļu. Šāda tendence parādījās tad, kad dažādās viedierīcēs kļuva pieejami soļu skaitītāji – pulkstenis vai tālrunis piefiksē katru tevis sperto soli. Lai arī daudziem 10 000 soļu dienā šķiet nieks, netrūkst tādu, kam izvirzīto mērķi sasniegt ir teju neiespējami.

Tāpat jāpiebilst, ka jaunākie pētījumi liecina, ka dienā ieteicams nostaigāt krietni vairāk, raksta "Women's Health". Izrādās, ka dienā veselīgi ir veikt 15 000, nevis tikai 10 000 soļu. Lai tev nebūtu jāriņķo pa dzīvokli, biroju vai kādu citu vietu līdz brīdim, kad sasniegsi nepieciešamo soļu skaitu, piedāvājam iepazīties arī ar vairākām aktivitātēm, kas var aizstāt staigāšanu.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl