Atklāj sezonu: būtiskākais, sākot sportot svaigā gaisā
Foto: Shutterstock

Nu jau ilgāku laiku termometra stabiņš stabili turas virs nulles. Lai arī netrūkst cilvēku, kas svaigā gaisā sporto visu gadu, pašlaik tas kļūst aktuāli arvien lielākam cilvēku skaitam. Sportošanai svaigā gaisā ir ļoti daudz priekšrocību, salīdzinot ar sporta zāli, tomēr nedrīkst aizmirst, ka tā prasa arī pienācīgu sagatavošanos.

Piedāvājam tev iepazīties ar noderīgu informāciju par to, kāpēc un kā vislabāk sportot svaigā gaisā, kā arī dažas idejas veicamajām aktivitātēm. Ja vēlies sportot, bet nevēlies to darīt viena, noteikti iepazīsties ar iespējām piedalīties kādā no grupu nodarbībām, kas notiek brīvā dabā. Jau pašlaik dažādās vietās notiek treniņi svaigā gaisā, bet, laikam kļūstot siltākam, sportošanas iespējas vēl vairāk paplašināsies.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl