Mākslas dienu pasākums Kijevā, kur izstādīti dažādi dekorēti tualetes podi. Mākslinieki aicina garāmgājējus apsēsties uz poda un padomāt par krīzi. Šis pasākums arī iezīmē mūsdienu tualetes simtgadi.
Foto: AFP/Scanpix

Ir cilvēki, kam kaitinoši bieži nepieciešams apmeklēt tualeti un tā vien gribas aizrādīt, ka šāda "skraidīšana" ir kaitinoša un varbūt vajadzētu lietot mazāk šķidruma. Kopā ar šiem cilvēkiem ir sarežģīt apmeklēt teātri, braukt garākos izbraucienos vai veikt citas aktivitātes kopā. Nepatīkami tas ir arī tad, ja tu esi tas cilvēks, kam laikam ir ievērojami mazāks urīnpūslis nekā citiem.

Cilvēks vidēji dienā tualeti apmeklē līdz astoņām reizēm. Ja tu to dari krietni biežāk, iespējams, tev ir kāda problēma, skaidro "Prevention". Ir cilvēki, kam vienkārši ir mazs urīnpūslis, un tāpēc viņiem ir nepieciešamība labierīcības apmeklēt biežāk nekā parasti, bet tas var būt arī simptoms nopietnai slimībai vai citām problēmām. Pamanot šo simptomu, īpaša uzmanība savai veselībai jāpievērš tad, ja bieža urinēšana nav kaut kas, ar ko saskaries tik ilgi, cik vien spēj sevi atcerēties.

Ja vajadzība salīdzinoši bieži apmeklēt labierīcības tev parādījusies salīdzinoši nesen, pievērs uzmanību tam, kas vēl tavā veselībā ir mainījies, un, ja nepieciešams, meklē speciālista palīdzību. Piemēram, ja tev ne tikai nepieciešams biežāk urinēt, bet arī jūti neremdināmu izsalkumu un slāpes, vienlaikus zaudējot svaru, tas varētu liecināt par cukura diabētu, bet spēcīgas sāpes ķermeņa sānos vai mugurā var liecināt par nierakmeņiem.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl