Sešas veselības problēmas, par ko liecina sausa āda
Foto: Shutterstock

Ādas sausumu var izraisīt ļoti dažādi faktori, piemēram, nepareiza kopšana, aukstums, ādas slimības un citi. Tomēr ir gadījumi, kad sausa āda liecina par nopietnām veselības problēmām. Šādās situācijās ir svarīgi atpazīt problēmu un to risināt pašai vai arī meklēt speciālista palīdzību.

Ja āda vienkārši ir sausa, tās stāvokli var uzlabot, lietojot mitrinošus krēmus. Gadījumā, ja tie nepalīdz, ir jāmeklē speciālista palīdzība. Piedāvājam iepazīties ar sešām dažādām problēmām, par ko varētu liecināt sausa āda, kā arī citiem simptomiem, kas palīdzēs saprast – ādas sausumu izraisa nepareiza kopšana vai nopietnākas veselības problēmas.

Un atceries, ka par ādas sausumu nevajadzētu satraukties tikai sievietēm. Tā var liecināt arī par veselības problēmām, kas skar vīriešus un var ietekmēt viņu pašsajūtu un veselību ilgtermiņā.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl